Eesti GP-sari 2000/2001

GP-8 (artikkel)

Suure auhinna sarjas peeti kaheksas etapp (Sportnet, 25.02 22:11)

Tallinna sulgpallihallis peetud Eesti Suure auhinna sarja kaheksandal etapil mängiti esimest süsteemis, mille Euroopa Sulgpalli Liit on juba heaks kiitnud. Kohtumise võitmiseks tuleb võita kolm geimi ning geimivõiduks tuleb koguda seitse punkti.

Meesüksikmängus jõudsid finaali tartlased Heiki Sorge ja Martin Nemvalts. Sorge vastasele eriti sõnaõigust ei andnud ja võitis kindlalt 3:0 (7:4, 7:0 ja 7:1). Mõlemad on Tartu Ülikool ja klubi Triiton sulgpallurid.

Naisüksikmängus kohtusid finaalis samuti tartlased. Piret Hamer võitis Kati Tolmoffi 3:2 (6:7, 7:4, 7:3, 7:8, 7:3).

Meespaarismängus jõudsid finaali Eesti ja Venemaa paar Sorge ja Konstantin Sarapoultsev ning Tallinna ja Saku paar Tauno Tooming ja Meeli Maiste. Siingi läks võitja selgitamiseks vaja viit geimi. Võitsid Sorge ja Sarapoultsev 3:2 (8:6, 2:7, 6:8, 7:3 ja 7:2).

Segapaarismängus alistas Tallinna paar Erko Karing ja Kai-Riin Saluste Saku ja Tallinna kombinatsiooni Meelis Maiste ja Kairi Saksa 3:0 (8:6, 7:2 ja 7:4).

Järgmine etapp on juba kolme nädala pärast jällegi Tallinnas.

ktanel@eau.ee

Külalisteraamat

See siin on koht, kuhu saate kerida selle zone'i reklaambanneri (et ei takistaks teksti lugemist).