|
Eesti
noorte Meistrivõistlused 1998 |
|
Eesti noorte Meistrivõistlused 1998 peeti 28. veebr. - 1. märts
Tallinnas.
Võisteldi 5-s vanuserühmas - U-11, U-13, U-15, U-17
ja U-19 (üksikmängudes). Paarismängudes selgitati Eesti
noortemeistrid vanuseklassides U-15 ja U-19.
Järgnevalt on ära
toodud esikolmikud mänguliikide ja vanuseklasside kaupa.
|
|
|
|
U-11
|
|
|
Meesüksikmäng |
|
|
1. Ants Mängel (Tallinn) |
2. Raul Must (Tallinn) |
3. Margus Metsküla (Tallinn) |
Naisüksikmäng |
|
|
1. Sandra Kamilova (Tallinn) |
2. Greetel Ainen (Tallinn) |
3. Kaisa Kaljurand (Tallinn) |
|
|
|
|
U-13
Meesüksikmäng |
|
|
1. Tanel Leetus (Nõo) |
2. Vahur Lukin (Saku) |
3. Raido Rozental (Tartu) |
Naisüksikmäng |
|
|
1. Kati Kilk (Tallinn) |
2. Kristel Rattik (Tartu) |
3. Riina Täht (Tartu) |
|
|
|
|
U-15
Meesüksikmäng |
|
|
1. Toomas Sarapuu (Tallinn) |
2. Gert Künka (Tartu) |
3. Toomas Erik (Tallinn) |
Naisüksikmäng |
|
|
1. Kai-Riin Saluste (Tallinn) |
2. Kati Tolmoff (Tartu) |
3. Helen Reino (Nõo) |
Meespaarismäng |
|
|
1. Gert Künka (Tartu) -
Toomas
Erik (Tallinn) |
2. Pert Puhm -
Karl Kivinurm (Tallinn) |
3. Indrek Jaal -
Viljar Laaneste (Tartu) |
Naispaarismäng |
|
|
1. Kai-Riin Saluste -
Johanna Irve (Tallinn) |
2. Helen Reino -
Aivi Veenpere (Nõo) |
3. Kersti Metsalo -
Mari Hannikat (Tallinn) |
Segapaarismäng |
|
|
1. Gert Künka -
Kati Tolmoff (Tartu) |
2. Indrek Jaal (Tartu) -
Helen Reino (Nõo) |
3. Pert Puhm -
Johanna Irve (Tallinn) |
Vanuseklassi U-15 segapaarismängu esikolmik (vasakult) Helen
Reino, Indrek Jaal, Kati Tolmoff, Gert Künka, Johanna Irve, pildilt
puudub Pert Puhm.
U-17
Meesüksikmäng |
|
|
1. Henri Laks (Tallinn) |
2. Jaak Rooste (Saku) |
3. Tauno Tooming
(Tallinn) |
Naisüksikmäng |
|
|
1. Ulla Helm (Tallinn) |
2. Liina Tolmoff (Tartu) |
3. Eve Jugandi (Tallinn) |
|
|
|
|
U-19
Meesüksikmäng |
|
|
1. Peeter Randväli (Tallinn) |
2. Martin Nemvalts (Tartu) |
3. Erjo Selliov (Tartu) |
Naisüksikmäng |
|
|
1. Kati Kraaving (Tallinn) |
2. Piret Hamer (Nõo) |
3. Aile Anja (Tartu) |
Meespaarismäng |
|
|
1. Andres Aru (Tallinn) -
Sven Kavald (Tartu) |
2. Martin Nemvalts -
Erjo Selliov (Tartu) |
3. Peeter Randväli -
Henri Laks (Tallinn) |
Naispaarismäng |
|
|
1. Kati Kraaving -
Eve Jugandi (Tallinn) |
2. Piret Hamer (Nõo) -
Ulla Helm (Tallinn) |
3. Pille Tammann -
Liisu Schmalz (Tallinn) |
Segapaarismäng |
|
|
1. Peeter Randväli -
Eve Jugandi (Tallinn) |
2. Jaak Rooste (Saku) -
Kati Kraaving (Tallinn) |
3. Erjo Selliov (Tartu) -
Ulla Helm (Tallinn) |
Vanuseklassi U-19 meespaarismängu esikolmik (vasakult) Erjo
Selliov, Martin Nemvalts, Sven Kavald, Andres Aru, Peeter Randväli
ja Henri Laks.
|