2014. aasta
2013. aasta
2012. aasta
2011. aasta
2010. aasta
2009. aasta
2008. aasta
2007. aasta
2006. aasta
2005. aasta |
2006. aasta tulemused
I KLASS
1. Henrik Ilves, Tartu Karlova Gümnaasium, õpetaja Malva Mihkels
2. Mattias Kalamees, Tartu Kivilinna Gümnaasium, õpetaja Elma Piirimägi
3. Kenno Ruukel, Otepää Gümnaasium, õpetaja Ene Must
4. Siim Paomees, Valjala Põhikool, õpetaja Anne Heinsalu
5. Sander Jänes, Tartu Kivilinna Gümnaasium, õpetaja Karin Reinberg
II KLASS
1. Erki Kuus, Tartu Waldorfgümnaasium, õpetaja V.Perlin
2. Mati-Markus Kullamäe, Tartu Kesklinna Kool, õpetaja Merike Kriisa
3. Kristjan Kullamaa, Tartu Waldorfgümnaasium, õpetaja V.Perlin
4. Martin-Edward-Picasso Walsh, Tartu Keslinna Kool, õpetaja Merike Kriisa
5. Urmo Pink, Virtsu Põhikool, õpetaja Heli Allvee
6. Artur Lomp, Loksa I. Keskkool, õpetaja Mall Krusell
7. Joel Lassi, Tartu Waldorfgümnaasium, õpetaja V. Perlin
8. Karlis Padar, Tartu Kivilinna Gümnaasium, õpetaja Veronika Toom
III KLASS
1. Reigo Harkmann, Tartu Kommertsgümnaasium, õpetaja Merike Käis
2. Olavi Peramets, Pala Kool, õpetaja Reet Kuusik
3. Kaur Paarop, Tartu Kesklinna Kool, õpetaja Sirje Parol
4. Andrus Lall, Tartu Kristlik Põhikool, õpetaja Helve Lokk
5. Karl Roderik Kikas, Tartu Kesklinna Kool, õpetaja Sirje Parol
6. Andres Parts, Tartu Kommertgümnaasium, õpetaja Merike Käis
7. Ago Tominga, Surju Põhikool
8. Jürgen Reimus, Tartu Kesklinna Kool, õpetaja Sirje Parol
IV KLASS
1. David Hvatov, Tartu Kristlik Kool, õpetaja Helve Lokk
2. Sander Luik, Tartu Karlova Gümnaasium, õpetaja Malva Mihkels
3. Raul Kuusmaa, Võhma Gümnaasium, õpetaja Anneli Silm
4. Peeter Aasma, Tallina Kunstigümnaasium
5. Märt Männilaan, Virtsu Põhikool, õpetaja Tiina Markus
6. Reno Aljak, Tartu Kivilinna Gümnaasium, õpetaja Ülle Lees
V KLASS
1. Henrik Mets, Elva Huvikool Sinilind, õpetaja Malle Adamson
2. Raimond Vesik, Tallinna Reaalkool, õpetaja Juta Soans-Laanpere
3. Erik Räni, Tartu Kivilinna Gümnaasium, õpetaja Annika Soomets
4. Henri Korbelainen, Tartu Kesklinna Kool
5. Kevin Kupper, Tartu Kivilinna Gümnaasium, õpetaja Annika Soomets
VI KLASS
1. Henri Annilo, Tartu Kivilinna Gümnaasium, õpetaja Annika Soomets
2. Sander Orav, Tartu Kivilinna Gümnaasium, õpetaja Annika Soomets
3. Ragnar Lauga, J. Liivi nim. Alatskivi Keskkool
4. Martin Bellen, Elva Huvikool Sinilind, õpetaja Malle Adamson
5. Kevin Vares, Kohtla-Järve Gümnaasium, õpetaja Aino Tammemäe
6. Marko Kivirand, Varstu Keskkool, õpetaja Urve Konksi
ERIAUHINNAD
1. Markus Kikkatalo
2. Mikko Leo Selg
3. Erik Vorna, Kehra Kunstidekooli ettevalmistusklass
|